איתנו אפשר לדבר על הכל במרחב בטוח, אנונימי וחם

הצ׳אט שלנו פעיל בשעות הערב

תקנון הצ’אט של סה”ר

בצ'אט האישי של סה"ר ניתן לשתף במחשבות וברגשות שלכם ולקבל תמיכה ומידע.

המתנדבים והמתנדבות בסה”ר אינם אנשי טיפול.  כל המתנדבים עברו תהליך של הכשרה מקצועית ומעמיקה שהכשירה אותם לתפקידם ההתנדבותי ונמצאים תחת ליווי והדרכה של אנשי מקצוע בעת פעילותם בסה”ר.

הצ’אט נועד לספק הקלה ועזרה ראשונה בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול ע”י אנשי מקצוע. לסה”ר שמורה הזכות לבקש מפונים אשר מגיעים לעיתים תכופות לצמצם את הגעתם לשירות.

התמיכה בצ'אט של סה"ר הינה אנונימית. האנונימיות הינה דו-כיוונית. הנך רשאי/ת לשמור על האנונימיות שלך – לנוחיותך. כמו כן, מתנדבי סה”ר אינם מזדהים ולכן לא ניתן לבקש לשוחח עם מתנדב או מתנדבת עימם שוחחת בעבר.

משך השיחה הוא עד 40 דקות – פעם אחת ביום. מסגרת הזמן נועדה לאפשר לנו לתת מענה לכמה שיותר פונים בכל משמרת, לצמצם הצפה רגשית או תלות בערוץ הסיוע.

אתר האינטרנט של סה”ר כולל פורום לתמיכה נפשית, כתובת מייל לשליחת הודעות, מאמרים לעזרה עצמית, הסכת (פודקאסט), ומאגר ארגוני סיוע בקהילה על מנת שתוכלו להיתמך גם מחוץ לשעות הפעילות של שירות הצ’אט.

הפנייה שלך לסה”ר תישמר חסויה ואנונימית למעט מספר מקרים (המפורטים מטה) בהם לא נוכל להבטיח סודיות. מתנדבי סה”ר עובדים כצוות ומשתפים אחד את השני כחלק מנהלי העמותה וזאת על מנת לסייע לך בצורה הטובה ביותר. לאור זאת, הסודיות המובטחת אינה כוללת את צוות התמיכה.

במהלך שיחת הצ'אט יש באפשרותך לשלוח את תמליל השיחה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. כתובת הדוא"ל שלך תיחשף בפני מתנדבי ו/או צוות העמותה ואינה נותרת אנונימית.

לתשומת ליבך: מאגרי השיחות, ללא פרטים מזהים, משמשים לצרכי בקרה, מחקר וסטטיסטיקה, והפיכת השירות לאיכותי יותר.

להלן מקרי החירום בהם לא נוכל להבטיח לפונים אלינו סודיות:

  • אם במהלך שיחה איתך נתרשם כי את/ה נמצא/ת בסכנת חיים ממשית – אנו נעשה כל ניסיון להעניק לך עזרה, נפעיל נהלי חירום של העמותה, שעשויים לכלול גם דיווח לגורמי הצלה-לשם הצלת חייך.
  • אם נתרשם שאת/ה מתכוון/ת לפגוע באופן חמור באדם אחר או לבצע פשע.
  • אם ייוודע לנו כי ההורים או גורמים אחרים שאחראים עליך מתעללים או פוגעים בך חל עלינו חוק המחייב אותנו להעביר את פרטיך לרשויות בכדי שיוכלו לסייע לך.

כל המתנדבים בסה”ר מעל גיל 24, על פי דרישות משרד הבריאות, וכולם נמצאים כאן מתוך בחירה לתת כתף תומכת, אוזן קשבת ומקום מכיל למצוקות שלך.

מחכים לך…אל תישאר/י עם זה לבד…

שלך,

מתנדבי סה”ר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן