שעות פעילות הצ'אט – 21:00 ועד חצות בכל ערב (מלבד ימי שישי)
מחכים לכם בצ'אט שעות הפעילות

בצ'אט כל מי שפונה משוחח עם מתנדב או מתנדבת של סה"ר – אחד על אחד, באנונימיות וללא עלות. אנו כאן כדי לספק לכם אוזן קשבת, בית חם והכלה מלאה. 

בכל יום מלבד ימי שישי וערבי חג בין השעות 21:00 ועד חצות

מתנדבים קשובים ואכפתיים שעברו הכשרה מעמיקה (המתנדבים אינם אנשי מקצוע והשיחה אינה מהווה תחליף לטיפול).

לרוב השיחה בסה"ר היא עד שעה, לעיתים היא קצרה יותר ולעיתים מעט ארוכה יותר. אנו משתדלים לאפשר מקום ופינה חמה לכולם.

אם הגעתם לשוחח ולא נענתם מייד, אתם מוזמנים להמתין איתנו עד שאחד המתנדבים שלנו יוכל לקבל את השיחה. במידה ואינכם יכולים להמתין, אתם תמיד מוזמנים לשלוח אלינו מייל וננסה לענות עד 72 שעות.

לצערנו, ניתוקים מתרחשים לפעמים כתוצאה מבעיות טכניות. פשוט נסו להתחבר שוב. אנחנו נחכה לכם.

האנונימיות של הפונים אלינו נשמרת למעט מקרים בהם קיימת סכנת חיים ממשית או פגיעה בקטינים וחסרי ישע. במקרים אלה אנו מחוייבים לדווח על פי חוק לגורמי סיוע נוספים. בנוסף מאגרי השיחות, ללא פרטים מזהים, משמשים לצרכי בקרה,  מחקר וסטטיסטיקה.

כן. ניתן להגיע לצ'אט יותר מפעם אחת אך לעיתים נגביל את מספר הפניות והתדירות על מנת שהשיחה לא תהווה תחליף לטיפול.

כדי לשמור על האנונימיות של הפונים, גם המתנדבים בסה"ר נשארים אנונימיים ואינם מוסרים את שמותיהם או את הפרטים האישיים שלהם במהלך השיחה.

כל המתנדבים בסה"ר הם מעל גיל 24. טווח הגילאים של המתנדבים שלנו רחב וכך גם הרקע האישי והמקצועי שהם מגיעים ממנו. המשותף לכולם הוא הבחירה שלהם להעניק כתף תומכת, אוזן קשבת ומקום מכיל למצוקות שתבחרו לשתף.

 

לסה"ר פונים אנשים שבאמת ובתמים זקוקים לעזרה. מתחזים מונעים מאנשים במצוקה את האפשרות לקבל סיוע. אנו מתייחסים בחומרה רבה לניסיונות להטריד, לשקר, לרמות או להטעות את מתנדבי סה"ר. הטרדה באמצעות האינטרנט היא עבירה על החוק. למרות התקשורת האנונימית, יש לנו את הדרכים לאתר מתחזים באמצעות המשטרה.  אנו מבקשים מהפונים אלינו להימנע מהפרעות כגון אלו כדי לאפשר המשך פעילות תקינה של שירותי הסיוע.  אנו מבקשים להזהיר כי במידה ויהיה ניצול לרעה של השירותים אותם מפעילה עמותת סה"ר אנו ננקוט בכל האמצעים הנדרשים על מנת לאתר את העוברים על החוק.